Forum www.stadiony.fora.pl Strona Główna » Polska » Mecz na którym byłem/wybieram się Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat

I jak było??
Ja za tydzień idę na Chemik Bydgoszcz- Notecianka Pakość.
PostWysłany: Pon 20:00, 18 Paź 2010
mlody1996g

Posty: 6

Mecz jak mecz, duża przewaga Kolejarza, strasznie zimno, przez co mało osób.
PostWysłany: Wto 21:42, 28 Lut 2012
radeonn

Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 14

Skąd: Warszawa

W zeszłym roku byłem na:

Olimpia Warszawa - Wulkan Zakrzew - dużo ludzi, bo mecz barażowy o awans do IV ligi

Polska - Francja - Smile

Hutnik Warszawa - Włókniarz Zelów (III liga) - doping gospodarzy cały mecz.

Dolcan Ząbki - GKS Katowice - kibice gości dotarli dopiero na drugą połowe, cały mecz dobry doping gospodarzy

Drukarz Warszawa - Promnik Łaskarzew (Liga okręgowa - LO) - stadion w Parku Skaryszewskim. Gospodarze wywiesili 2 transparenty odnoszące się do premiera. Doping ok. 10 osób przez pierwszą połowe.

Sparta Jazgarzew - Laura Chylice (LO) - mało osób, brak dopingu. Sparta na jak najlepszej drodze ku awansowi do IV ligi.

Ryś Laski - KS Raszyn (LO) - niewiele osób, brak dopingu, ale dość emocjonujący mecz, gospodarze z 0:2 na 3:2, by stracić gola w doliczonym czasie.

GKP Targówek Warszawa - KS Łomianki (IV) - mecz na szczycie, obie drużyny wystawiły na ten mecz młyny, dobry doping, oprawa, race, dym. Ale sam mecz bardzo nieciekawy.

Legia Warszawa - Sporting Lizbona - nic nowego nie napiszę Smile

W tym roku chciałbym być na kilku spotkaniach, m.in. II ligi (Znicz Pruszków, może Świt), III ligi (Ursus Warszawa, mecz derbowy Mazur Karczew - Start Otwock), Ligi okręgowej.

Pozdrawiam Smile

Ostatnio zmieniony przez radeonn dnia Wto 21:42, 28 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Śro 18:46, 14 Mar 2012
radeonn

Posty: 14

Zbliża się weekend, mecze niższych lig ruszają, jakieś plany? Smile

Ja prawdopodobnie pójdę na mecz okręgówki, Olimpia Warszawa - Przyszłość Włochy (Warszawa). Olimpia jest 2. w tabeli, Przyszłość 3., obie ekipy dzielą 3 punkty, więc może być ciekawie.
PostWysłany: Sob 17:49, 17 Mar 2012
SebaT

Posty: 28

Ja w mojej Bydgoszczy na derby Zawisza-Olimpia. Za tydzień do Mogilna na Pogoń- Unia Solec Kujawski. Pogoń jest liderem IV ligi kuj-pom, Unia tuż za nią.
PostWysłany: Pon 0:13, 19 Mar 2012
radeonn

Posty: 14

Ja jednak zmieniłem plany i byłem na meczu ligi okręgowej KS Wesoła (Warszawa) - Mazur Radzymin.

- akcentów kibicowskich niestety brak
- mimo super pogody na obiekcie KS Wesoła pojawiło się zaledwie 50 miłośników futbolu
- emocje dopiero w końcówce, przy stanie 3:1 trener gospodarzy dokonuje zmiany bramkarza, który już po chwili kapituluje, dzięki czemu goście uwierzyli, że są w stanie doprowadzić do wyrównania, lecz zaraz potem napastnik Wesołej ustala wynik meczu na 4:2.

Jak te derby?

Ostatnio zmieniony przez radeonn dnia Pon 0:22, 19 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz
PostWysłany: Pon 18:23, 19 Mar 2012
SebaT

Posty: 28

Derby całkiem niezłe, choć były pewne zgrzyty.
Jeśli chodzi o aspekt kibicowski- super oprawa, kibice dostali od piłkarzy i zarządu dużą koszulkę z numerem 12 i napisem kibole- od przyszłego sezonu żaden z piłkarzy nie będzie miał dwunastki. Poza tym kibice mieli świetną sektorówkę z herbem i zabytkami miasta.
Ludzi około 7 tysięcy. Jednak jeśli ktoś się wybiera na Zawiszę, to radzę kupić bilet już dzień wcześniej. Kolejki przy bramkach i kasach ogromne. Ja mam akredytacje więc nie mam problemu, ale już kibice mają przerąbane. Przychodzisz na 20 min. przed meczem, a zanim wejdziesz już już 15 minuta meczu ;/ szczególnie jeśli idzie się na kibicowską trybunę B.

Sam mecz pod względem sportowym bardzo słabo, ale jeśli chodzi o emocje- super. Zawisza strzelił koło 20 min na 1:0, ale potem karny i 1:1. Potem 2:1 dla Olimpii, 2:2, 3:2 dla Olimpii, 3:3 w 78 minucie i 4:3 w 88 dla Zawiszy.
PostWysłany: Nie 0:54, 25 Mar 2012
radeonn

Posty: 14

No to zazdroszczę tego meczu!

Ja dzisiaj po raz kolejny byłem na meczu Ligi Okręgowej, Grupa: Warszawa I: Mazur Radzymin - Promnik Łaskarzew. Czyli drugi raz z rzędu mecz Mazura, lecz tym razem na ich obiekcie Very Happy wiem na pewno, że kiedyś Mazur posiadał "sekcje dopingującą", teraz niestety bez wsparcia kibiców. Widzów ok. 65, piknik i co druga osoba z piwkiem Królewskie Smile wynik 2:1.

Witam. W dniu 31.03 mam plan zaliczyc mecze :

11.00 Arkonia Szczecin-Polonia Ploty, 5 liga.
14.00 Chemik Police-Gryf Tczew, 3 liga
19.15 Pogon Szczecin-Termalica Nieciecza , 1 liga.
PostWysłany: Czw 23:52, 29 Mar 2012
SebaT

Posty: 28

Ja w sobotę rano na Unia Solec Kujawski- Gopło Kruszwica (IV liga), a wieczorem na Zawisza- Flora Świnoujście (I liga)
PostWysłany: Pią 15:16, 30 Mar 2012
radeonn

Posty: 14

A ja w sobotę:
o 11 Piast Piastów - Sparta Jazgarzew (V liga, czyli liga okręgowa, Piast walczy o utrzymanie, Sparta jest liderem)
o 14 Ursus Warszawa - Sokół Aleksandrów Łódzki (III liga)

Oba stadiony są oddalone od siebie o jedną stację kolei miejskiej, więc idealnie : )
PostWysłany: Nie 0:51, 08 Kwi 2012
radeonn

Posty: 14

W końcu byłem wtedy na meczach:

Legion Warszawa - Drukarz Warszawa, derby prawobrzeżnej Warszawy w lidze okręgowej, wynik 2:2, widzów ok. 20, bez dopingu.

Ursus Warszawa - Sokół - 200 widzów, w młynie gospodarzy 14 osób z jedną flagą, z dopingiem ruszyli w drugiej połowie meczu, wynik 3:0.

A dziś byłem na meczu II ligi, Świt Nowy Dwór Mazowiecki (9 lat temu grali w Ekstraklasie) - Wisła Puławy, 150 widzów, bez dopingu, wynik 0:1. Aż się nie chce wierzyć, że kiedyś była tam Ekstraklasa...